Fİ FUARCILIK

Bizce

Temel amaç lider olmaktır. Sektör lideri olmanın temel yolu ise inanmak ve başarmaktır. İnatçı olmaktır. Sistemli olmaktır. Başarıyı paylaşmayı bilmek gerektirir. Kısaca işin Fİ’sini bilmek gerekir.

fi fuarcılık

BİZCE...

Ülkemizin temel ekonomik ve kültürel yapısında yerel yapılanmaları güçlendirmek ve geliştirmek için ulusan ve uluslararası pazarlara açılma gereksinimi kaçınılmazdır. Bunu sağlamanın temel yollarından birisi de ulusal ve uluslararası işbirlikleri ve ihracatı geliştirme noktasında yerli ve yabancı yatırımcıları, servis sağlayıcıları ve tedarikçileri bir araya getirecek fuar organizasyonları gerçekleştirmektir.

Fuarların tartışmasız üstünlüklerini sürdürebilir kılmak ve geliştirmek “BİZCE” en önemli unsurdur. Katılımcılarına şeffaf ve doyurucu bilgiyi vermek, koyduğu hedefleri gerçekleştirebilecek altyapıyı oluşturmak, katılımcı ve ziyaretçi memnuniyetini ilke edinmek “BİZCE” kaçınılmaz olandır.

Türkiye’nin ekonomik büyümesini amaçlamak, büyük bir Türkiye’nin parçası olmak, isabetli kararlar verebilen, basiretli, öngörülü, cesur, dinamik, ülke ve firma çıkarlarının birbiriyle bağlantılı olduğu bilincine ve gerekli tecrübeye sahip yönetim yapısıyla sürdürülebilir ticaret artışı hedefleyen fuar ve etkinlikler organize etmek “BİZCE” görevimizdir.

BİZCE

İyi bir fuar için;

Hakkımızda

Uzun yıllar medya sektörünün mektepli basın mensupları olarak gazetecilik ve televizyon programlarımızın bize kattığı tecrübeler ile edindiğimiz deneyimlerimizi Fi Fuarcılık ve Medya Yayın Yapım Organizasyon Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi çatısı altında topladık.